آغاز اجرای طرح بخشش تمام جریمه دیرکرد دانشجویان بدهکار به صندوق رفاه دانشجویان

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۵ کد : ۲۵۶۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۶۸
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد به مناسبت دهه فجر و برای مراعات حال دانشجویان و دانش آموختگان ،  صد در صد جرایم دانش آموختگان بدهکار ، به این  صندوق در صورت پرداخت بدهی تا 22 ...
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد به مناسبت دهه فجر و برای مراعات حال دانشجویان و دانش آموختگان ،  صد در صد جرایم دانش آموختگان بدهکار ، به این  صندوق در صورت پرداخت بدهی تا 22 بهمن ماه بخشیده می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، مهندس ذوالفقار یزدان‌مهر ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به مناسبت دهه فجر و برای مراعات حال دانشجویان و دانش آموختگان ، صد در صد جرایم دانش آموختگان بدهکار به صندوق رفاه دانشجویان  بخشیده می شود.
وی افزود: با توجه به تصمیمات گرفته شده دانشجویانی که از امروز تا 22 بهمن  ماه سالجاری  بدهکاری‌های خود را به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به صورت یکجا پرداخت کنند جرایم آن‌ها بخشیده خواهد شد.
یزدان‌مهر تصریح کرد: به موجب این طرح دانش آموختگانی که به این صندوق بدهکار بوده و به علت عدم پرداخت به موقع اقساط، دارای جریمه دیرکرد هستند، می‌توانند طبق تاریخ اعلام شده، تا 22 بهمن با مراجعه به سامانه صندوق رفاه دانشجویان و بازپرداخت یکجای بدهی خود از این بخشودگی استفاده کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان تاکید کرد: تعداد بدهکاران معوقه صندوق رفاه دانشجویان 465 هزار و 168 نفر و به مبلغ 1620 میلیارد ریال است.
یزدان‌مهر در خاتمه گفت: در طرح بخشودگی 50 درصدی جرایم که در شهریور و مهر سال جاری برگزار شد، حدود 497 هزار نفر شرکت کردند و مبلغ 640 میلیارد ریال از بدهی‌های معوق و جاری صندوق رفاه دانشجویان وصول شد.


( ۱ )