آزمون بین‌المللی آیلتس به میزبانی موسسه آموزش عالی زند دانش گستر برگزار شد

۰۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۴ کد : ۲۵۵۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۰۶۸
دکتر مهدی مخبری رئیس موسسه آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی زند شیراز از برگزاری آزمون بین‌المللی آیلتس در این موسسه آموزش عالی خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مخبری در این خصوص گفت: ا...
آزمون بین‌المللی آیلتس به میزبانی موسسه آموزش عالی زند دانش گستر برگزار شد
دکتر مهدی مخبری رئیس موسسه آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی زند شیراز از برگزاری آزمون بین‌المللی آیلتس در این موسسه آموزش عالی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مخبری در این خصوص گفت: این آزمون با همکاری مرکز آیلتس تهران و برای اولین بار با رعایت کلیه استانداردها در جنوب کشور برگزار شد.
وی افزود: این موسسه آموزش عالی که بزرگ‌ترین دانشگاه غیرانتفاعی استان فارس و جنوب کشور است متولی برگزاری این رویداد علمی شده است.
در ادامه مهندس مهدی پایداری مدیر دوره‌های کوتاه مدت و مجازی این موسسه آموزش عالی غیر دولتی- غیر انتفاعی زند اظهار داشت: آزمون آیلتس در 130 کشور و در صدها مرکز برگزار می‌شود؛ در ایران هم برگزاری این آزمون توسط 4 موسسه صورت می گرفت که با برگزاری این آزمون، موسسه آموزش عالی زند شیراز هم به برگزار کنندگان آیلتس در ایران اضافه شد.
وی ادامه داد: آزمون فوق در بخش‌های مصاحبه حضوری، نوشتاری، درک مطلب و شنیداری و با حضور  متقاضیان با رعایت تمام استانداردهای لازم، صرف نیروی انسانی متعهد و متخصص، امکانات مورد نیاز  و با امنیت کامل بدون هیچ مشکلی برگزار شد.
گفتنی است آزمون بعدی آیلتس در شهر شیراز، شهریورماه توسط موسسه آموزش عالی زند برگزار می‌شود و متقاضیان می توانند آخرین اخبار و اطلاعیه ها را از طریق وب سایت این موسسه به آدرس http://en.zand.ac.ir پیگیری کنند.

( ۲ )