وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: جانبازان سند زنده حقانیت انقلاب اسلامی هستند

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۴۹۵۴ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۹۰۷
دکتر محمد مهدی زاهدی وزیر علوم ، تحقیقات وفناوری به مناسبت  سالروز خجسته میلاد حضرت اباالفضل العباس (ع) در پیامی این روز را به جانبازان سربلند میهن اسلامی تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری متن این پیام به شرح ذیل است:
 
زاد روز خجسته پرچمدار نهضت سرخ کربلا حضرت اباالفضل العباس «ع» و روز جانباز را به تمامی جانبازان عزیز میهن اسلامیمان، بویژه جانبازان دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
تجلیل و تکریم از جانبازان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مایه بقای انقلاب اسلامی می‌ باشد و به برکت ایثارگری جانبازان و شهدای انقلاب ، امروز ایران اسلامی در عرصه های داخلی و بین المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است.
عطر حضور جانباز در جامعه و اقتدار و سربلندی او باعث خواهد شد تا روحیه ایثار و جانبازی در جامعه نمودی عینی تر یافته و همین روحیه ناب و انسان سازی به نسل سوم و نسلهای بعدی جامعه نیز تسری یابد.
جانبازان سند زنده حقانیت انقلاب اسلامی در دنیای امروز هستند و تکریم و تجلیل از مقام شامخ جانبازان یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است و اگر علاقمند به حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی که ثمره خون شهیدان است می باشیم، می بایست در راستای حضور این عزیزان در عرصه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی تلاش مضاعفی نماییم و بی شک کم رنگ شدن حضور جانبازان در جامعه به کم رنگ شدن ارزشها و دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی منجر خواهد شد و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از همین معبر به اهداف پلید و شوم خویش دست خواهند یافت.
جانبازان با الهام از کردار و منش حضرت اباالفضل العباس «ع» درس فداکاری و شجاعت و وفا آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام، تا پای جان ایستادند و با اهدای بخشی از وجود ذی جود خویش از حریم اسلام محافظت نموده حماسه ای جاوید آفریدند و امروز نیز در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی پاسدار واقعی برای ارزشها و اهداف نظام اسلامی بوده و با عمل به دستورات و احکام الهی و منویات بزرگ جانباز انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری، الگویی شایسته برای جوانان و همه آحاد ملت به شمار می آیند.
بار دیگر زاد روز خجسته پرچمدار نهضت سرخ کربلا حضرت اباالفضل العباس«ع» و روز جانباز را به تمامی جانبازان بویژه جانبازان دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامت و قرب و بهروزی تمام جانبازان عزیز و معظم و همچنین طلایه دار جانبازی در ایران اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای را از درگاه قادر متعال آرزومندیم.