آئین آغاز سال ۹۵دردانشگاه حکیم سبزواری برگزارشد

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۷ کد : ۲۴۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۴
دکترجواد حدادنیا رئیس دانشگاه حکیم سبزواری در آیین آغازین سال ۹۵ گفت: امیدواریم درسال پیش رو، در سایه همدلی و اتحاد در راستای تحقق اهداف برنامه ها و سیاست های بلندمدت دانشگاه با اقدام و عمل و تلاشی مض...
دکترجواد حدادنیا رئیس دانشگاه حکیم سبزواری در آیین آغازین سال ۹۵ گفت: امیدواریم درسال پیش رو، در سایه همدلی و اتحاد در راستای تحقق اهداف برنامه ها و سیاست های بلندمدت دانشگاه با اقدام و عمل و تلاشی مضاعف گام برداریم .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترحدادنیا دراین مراسم که در آغازین ساعات نخستین روز کاری سال ۹۵ دردانشگاه حکیم سبزواری و در جوار مرقد شهدای گمنام برگزارشد، ضمن تبریک سال جدید به کلیه کارکنان، اعضای هیئت علمی و روسای دانشکده ها، گفت: امیدواریم ما نیز به عنوان عضوی از جامعه دانشگاهی کشور دراین سال  که ازسوی مقام معظم رهبری با عنوان " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل " نامیده شده بتوانیم فعال و کوشا و پرتلاش اقدامات و فعالیت های خوبی را در جهت پیشرفت روز افزون و اعتلای هر چه بیشتر کشور، منطقه و به خصوص دانشگاه حکیم سبزواری انجام دهیم.
وی با اشاره به این موضوع که درسال گذشته دستاوردهای مهمی در حوزه های مختلف فرهنگی، علمی و پژوهشی و همچنین دانشجویی برای دانشگاه حکیم سبزواری کسب شد، آنرا ثمره و نتیجه فعالیت ها همه حوزه ها دانست  و افزود: سال ۹۴ با تمام فراز و فرودها خاتمه یافت و در تاریخ دانشگاه حکیم به نیکی برای همیشه ثبت شد و حال زمان نگاه به آینده روشن روبه رو است.
رئیس دانشگاه حکیم سبزواری در خاتمه اظهار امیدواری کرد: سال جدید، سالی سرشار از شادی و بهروزی برای مجموعه همکاران دانشگاه  باشد.
همچنین در ابتدای این مراسم  مجموعه کارکنان دانشگاه با تبریک سال جدید به یکدیگر سالی همراه با موفقیت را با استعانت از خداوند متعال برای همکاران خود آرزو کردند.
گفتنی است حسن ختام این مراسم ادای احترام و ذکر فاتحه  به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه حکیم سبزواری بود.