آئین تودیع و معارفه‌ سرپرست دانشگاه شهرکرد برگزارشد

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۱ کد : ۲۴۹۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۶
آئین تودیع دکتراسماعیل اسدی و معارفه‌ دکترشایان شامحمدی به عنوان سرپرست دانشگاه شهرکرد باحضور دکترسیدضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری دراین دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط ...
آئین تودیع دکتراسماعیل اسدی و معارفه‌ دکترشایان شامحمدی به عنوان سرپرست دانشگاه شهرکرد باحضور دکترسیدضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری دراین دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری، جمعی از مسئولان این استان و دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد نیز حضور داشتند ، حجت‌الاسلام و المسلمین دکترجعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد در سخنانی با تقدیراز زحمات دکتراسدی ، برای دکتر شامحمدی آرزوی موفقیت کرد و گفت: ارزیابی موفقیت مدیران دانشگاهی در برهه‌ مدیریت خود منوط به رسیدن به سطح بالای آموزشی و تربیتی است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه شهرکرد تصریح کرد: مخاطبان آموزش عالی جوانان و سرمایه‌های کشور هستند و صیانت از سرمایه‌های ملی و پشتوانه‌های اقتدار کشور رسالت بزرگ دانشگاه است و مسئولان موظفند صادقانه برای رسیدن به بالندگی فکری، فرهنگی و آموزشی آن‌ها بکوشند. 
درادامه این مراسم دکترشامحمدی در سخنانی از زحمات ارزنده‌ دکتراسدی رئیس سابق این دانشگاه تشکر و قدردانی کرد و گفت: حرکت آینده‌ دانشگاه با رویکرد علمی و پژوهشی به سمت رفع معضلات دانشگاه، تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی در اقتصاد دانش‌بنیان می‌باشد و در این مسیر با همکاری دانشگاهیان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
سرپرست دانشگاه شهرکرد پیشرفت دانشگاه را مرهون تقویت زیر ساخت‌های رفاهی، آموزشی و تحقیقاتی متناسب با جمعیت دانشگاه، برخورداری از منابع مالی، همدلی و مشارکت همه‌ فرهیختگان در امور آموزشی و پژوهشی و حاکمیت آرامش ذهنی در محیط دانشگاه عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد در پرتوی عنایت خداوند و یاری تمامی دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد شاهد توسعه‌ بیش از پیش باشیم.
گفتنی است دکتراسدی نیز دراین جلسه با تشکر از همه‌ دانشگاهیان گزارشی ازعملکرد 6 سال مسئولیت خود در ریاست دانشگاه شهرکرد ارائه و برای دکتر شامحمدی نیز آرزوی توفیق کرد.