پیام وزیر علوم در محکومیت ترور ناجوانمردانه دانشجوی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۴۸۹۰ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۷۹۵
 
إِنَّ اللّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الجَنَّةَ (سوره توبه- آیه 111)

جامعه دانشگاهی کشور
نبرد تاریخی حق با باطل بار دیگر جلوه¬گر شد، عوامل خودفروخته صهیونیسم جنایتکار و استکبار جهانی دانشجوی ارزشمداری را به جرم دانش‌طلبی در مقابل دیدگان همسر و فرزند خردسالش پرپر و همسر وی را مضروب و مجروح نمودند و برگی دیگر بر جنایات خود افزودند. رفتارهای غیرانسانی و ددمنشانه آنان محصول عداوت و بینش شیطانی و مشی فرعونی مستکبران در طول تاریخ بوده است.
تکرار این گونه ترورهای هدفمند بیانگر دشمنی مداوم استکبار جهانی با آرمان‌های حق‌جویی و صلح‌طلبی امت ایران اسلامی در دستیابی به قله‌های علمی است این عمل ددمنشانه در طلیعه فعالیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها در مقابله علمی تا مرز حذف فیزیکی دانشجویان پرتلاش و حق‌طلب پیش رفته است.
بیگمان این گونه اعمال اوج زبونی عوامل استکبار و صهیونیسم جهانی را در به بن بست رسیدن نفاق نشان می‌دهد و بدون شک آزادگان جهان نیز نظاره‌گر این اعمال کور و ددمنشانه نبوده و چنین اعمالی را به شدت محکوم می‌نمایند.
جامعه دانشگاهی کشور شهادت دانشجوی ارزشمند جناب آقای مهندس داریوش رضایی‌نژاد را به ساحت مقدس ولی عصر(عج) و پیشگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مقام منیع ریاست جمهوری و ملت قهرمان پرور ایران اسلامی به ویژه خانواده محترم آن شهید بزرگوار تبریک و تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید ارجمند علو درجات، و برای بازماندگان صبر و اجر، علی‌الخصوص سلامتی و شفای عاجل همراه و همسر آن شهید گرانقدر را مسألت می‌نماید.
بدون شک خون شهدای دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی، انگیزه و اراده خستگی‌ناپذیر جامعه دانشگاهی و دانشجویان این مرز و بوم را برای شکوفایی علمی و اعتلای ایران اسلامی قدرت می‌بخشد و بنیان علمی کشور را تنومندتر و پرثمر می‌نماید.