پیام وزیر علوم به مناسبت بزرگداشت مقام علمی دکتر گودرز افتخار جهرمی

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۷:۵۲ کد : ۲۴۸۶۵ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۱۸۵۵
سپاس و قدردانی از مجاهدان و فرهیختگان، به مثابه شکر نعمت های الهی، جزیی از آموزه های فرهنگی و ارزشی ما است و دکتر گودرز افتخار جهرمی یکی از مجاهدانی است که تجلیل از او نمادی از قدردانی از کلیه خدمتگزاران حوزه علم و دانایی محسوب می شود.
دکتر گودرز افتخار جهرمی از مفاخر بزرگ علمی کشور و از استادان نام آشنای این مرزو بوم، و در عرصه بین المللی است. بی شک چنین استادانی در هر کشوری مایه فخر و مباهات مردم آن سرزمین هستند. سی سال ریاست بر دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی و تربیت هزاران حقوقدان و بیست سال پاسداشت قانون اساسی و نیز دفاع از حقوق کشور در مجامع بین المللی تنها بخشی از تلاش های شبانه روزی این استاد بزرگوار است؛ او که با وقف زندگی خویش در راه آرمان های اصیل انقلاب اسلامی و در راه اعتلای کشور، عرصه علم و عمل را در هم آمیخت.
تقدیر از چنین شخصیت فرهیخته  و بی مانندی در زادگاه وی و از سوی دانشگاه جهرم و در آستانه روز استاد، نشان از خردمندی و قدرشناسی و اهمیت جایگاه علما دارد که در خور سپاس و تقدیر است. 
اینجانب به نوبه خود و از سوی وزات علوم، تحقیقات  و فناوری این روز را به ایشان و نیز به همه استادان دانشگاه جهرم تبریک گفته و آرزو می کنم که عرصه آموزش عالی کشور سال ها از خدمات ارزنده ایشان در عرصه های مختلف بهره مند گردد.