پیام تقدیر و تشکر وزیر علوم از حضور یکپارچه و با بصیرت جامعه دانشگاهی کشور در راهپیمایی 22 بهمن 1391

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۴۸۳۵ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۱۳۸۰
اِن تنصروا... ینصرکم و یُثَبِّت اَقدامَکُم (سوره محمد – آیه 7)
 
بشارت باد شما را به امداد و نصرت الهی و پایداری در راهی که آغاز نموده­اید و اینک در سی و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی بر آرمان­های والای خود ثابت­قدم مانده­اید و بر پیمانی که با شهیدان و رهبر فرزانه انقلاب بسته­اید، وفادار مانده­اید.
موج توفنده و حضور میلیونی ملت ایران در گستره ایران اسلامی بار دیگر گویای ایستادگی ما بر ارزش­های اسلامی و گواه تجدید میثاق با آرمان­های قائد عظیم­الشأن امام خامنه­ای بود.
اینجانب وظیفه خود می­دانم به عنوان خدمتگزار جامعه دانشگاهی کشور از حضور یکپارچه و با بصیرت یکایک شما عزیزان، استادان محترم و دانشجویان عزیز، مدیران و کارکنان ستادی و رؤسای محترم دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی و پارک­های علم و فناوری در سراسر کشور در آیین­های بزرگداشت دهه مبارک فجر و به­ویژه شرکت حماسی در راهپیمایی وحدت­آفرین و دشمن­شکن 22 بهمن همراه با حضور شکوهمند ملت ایران را صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
از خداوند متعال توفیقات روزافزون شما را در همه عرصه­های زندگی فردی و اجتماعی به­خصوص فعالیت­های علمی و پژوهشی و پیشرفت و تعالی و سعادت و سرافرازی ملت شریف و حق­شناس ایران اسلامی را مسألت    می­نمایم.
                                                                                                 
والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته