پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سومین جشنواره ملی حرکت

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۴۸۱۰ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۸۶۱
دانشجویان عزیز و فرهیخته انجمن¬های دانشجویی دانشگاه¬ها و موسسات آموزش عالی کشور
 
با عرض سلام و تقدیم ارادت:
خبر مسرت بخش خیزش دوباره علمی و برگزاری « جشنواره ملی حرکت» در سال «همت مضاعف و کار مضاعف» همه اهالی حوزه فاخر فکر وفرهنگ و علم و عمل و این خدمتگزار کو چک عرصه بزرگ علوم و تحقیقات کشور را به وجد آورد، به ویژه آنکه گزارش معاونت فرهنگی از عملکرد چهار ساله اخیر حاکی است که اقتدا به رهنمودهای مقام معظم رهبری درخصوص جنبش نرم افزاری، دستاوردهای ارزنده¬ای داشته است و اینکه ثبت و ضبط و تکمل و تداوم آن ضروری است که با توسعه و تعالی و فراگیری جنبش در تمام سطوح آموزش عالی کشور می توان به الزامات سند چشم انداز 20 ساله در این رابطه  جامه عمل پوشاند.
 برگزاری سومین جشنواره در محل نماز جمعه دانشگاه تهران فرصت مناسبی است که باید از آن در جهت خود سازی و کسب فیض از این پایگاه معنوی و روحانی و تحکیم مبانی پیوند علم ودین در شاکله وجودی خویش، بیشترین بهره برداری صورت پذیرد.
 همچنین با تبادل افکار و بستر سازی برای تعامل پایدار میان صنعتگران و دانشجویان زمینه های داد و ستد علمی وعملی و مالاً و نیل به اهداف راهبرد تبدیل علم و دانش به صنعت و ثروت فراهم گردد.
توفیق همه شما تلاشگران عرصه علم و مجاهدان صحنه عمل در حر کت به سوی قله های فتح و ظفر  و سرا فرازی و سربلندی ملت شریف ایران را از خداوند بزرگ که فرموده است « من جاهد فینا لنهدینهم سبلنا» مسئلت می نمایم.