پیام وزیر علوم به بیست و پنجمین جشنواره سراسری دانشجویی قرآن کریم

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۴۷۸۶ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۸۲۲
بسم الله الرحمن الرحیم
 
قال الله تبارک و تعالی: فاقرو اماتیسر من¬القرآن
 
 
برگزاری بیست و پنجمین دوره مسابقات سراسری دانشجویان عزیز در زمینه  قرائت و علوم قرآنی در دانشگاه تبریز فرصت ارزشمندی است تا شرکت کنندگان در این برنامه ضمن خودسازی و بهره¬گیری از فیض لایتناهی قرآن کریم و آشنایی بیشتر با کرانه¬های پیدا و ناپیدای معارف قرآن کریم خود را برای حضور سازنده  و ارزنده در عرصه اجتماعی به ویژه فعالیتهای علمی و پژوهشی در سال « همت مضاعف و کارمضاعف» آماده و مهیا نمایند.
البته همه واصلان و جرعه نوشان حقایق آسمانی قرآن، واقف بوده و اذعان نموده¬اند که دستیابی به کنه حقیقت و حاق واقعیت جز از طریق اهل بیت عصمت وتمسک به حبل المتین خاندان عترت ممکن و میسور نیست و بدیهی است که در قیاس با بزرگان ما دورماندگان از چشمه زلال  معرفت، به مراتب بیشتر نیازمند توجه به ثقل اکبر و ثقل اصغریم که پیامبر فرمود: انی تارک فیکم الثقلین کتاب الله و عترتی.
امید است با تعمیق شناخت قرآنی جامعه بشری و درک و فهم درست آموزه¬های قرآنی، افق آینده زیست انسانی در ایران و جهان بیش از پیش روشن و نوید بخش حیات طیبه در جامعه جهانی موعود باشد.
 توفیق همه شما عزیزان دانشجو و قرآن پژوه را فرمان الهی را در حد وسع خود به گوش جان شنیده و در قرائت کتاب آسمانی خود اهتمام نموده¬اید، از خداوند متعال مسألت می¬نمایم.

 
 

با آرزوی توفیقات الهی

کامران دانشجو