پیام تسلیت وزیر علوم به مناسبت درگذشت عالم ربانی حضرت آیت‌الله العظمی فاضل لنکرانی

۱۷ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۴۷۷۵ پیام های وزیر
تعداد بازدید:۱۱۵۵
دکتر محمدمهدی زاهدی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، درگذشت عالم ربانی حضرت آیت‌ا... العظمی فاضل لنکرانی را به ساحت مقدس حضرت ولی‌عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، روحانیت مکرم، جامعه دانشگاهی و ملت متدین ایران تسلیت گفت. متن کامل پیام وزیر علوم به شرح زیر است:
«کل شیء هالک الا وجهه»
ارتحال عالم ربانی، فقیه صمدانی، مرجع عظیم‌الشأن حضرت آیت‌ا... العظمی فاضل لنکرانی را به ساحت مقدس حضرت ولی‌عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، روحانیت مکرم، جامعه دانشگاهی و ملت متدین ایران و پیروان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.
از خداوند منان برای آن فقید سعید علو درجات و رضوان الهی و برای بیت شریف معظم‌له در این مصیبت جانگداز، صبر و شکیبایی مسئلت می‌کنم. بدون تردید، فقدان این شخصیت والامقام که افتخار تلمذ در مکتب امام راحل و پیشتازی در انقلاب اسلامی را داشت و عمر پربرکت خود را در مجاهدت و نشر معارف ناب اسلامی گذراند، ثلمه جبران‌ناپذیری است که رسالت شاگردان و دست‌پروردگان آن عارف واصل را مضاعف می‌سازد.
امید است که آثار و اندیشه‌های ارزشمند آن مرجع بزرگوار بیش از گذشته مورد استفاده مشتاقان علوم اسلامی قرار گیرد. خداوند آن سالک الی‌الله را با انبیا و اولیا محشور فرماید.

محمد مهدی زاهدی
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
 

( ۱ )