17 عنوان کارگاه‌ در همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می شود

۱۲ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۳ کد : ۲۴۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۲
17 کارگاه‌های آموزشی در سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، 17 عنوان کارگاه‌ آموزشی در روزهای 20 و 21 خرداد ماه در دو نوبت در محل آموزش پژو...
17 کارگاه‌های آموزشی در سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، 17 عنوان کارگاه‌ آموزشی در روزهای 20 و 21 خرداد ماه در دو نوبت در محل آموزش پژوهشگاه و ایوان شمس، محل برگزاری همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می‌شود.
بر پایه این گزارش، تولید اصطلاح‌نامه، درآمدی بر استانداردها، معیارها و اصول نگارش در وب، اینفوگرافیک، کاربردها و تکنیک‌های طراحی آن، شیرپوینت، رو‌ش‌های نوین دیدار‌ی‌سازی اطلاعات درفناوری اطلاعات ، مدیریت منابع علمی با استفاده از نرم افزار مندلی، مجازی‌سازی، جی‌آی‌اس در مراکز اطلاع‌رسانی، تصمیم گیری اخلاقی در حوزه فناوری اطلاعات (Ethical Decision Making in IT)، کاربرد فناوری اطلاعات در روش تحقیق، استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری مبتنی بر وب برای ارتقای فرآیندهای آموزشی، فراتحلیل با CMA2، پیاده سازی و راه اندازی سامانه هوش سازمانی در محیط دانشگاهی، پژوهش به قصد ثروت‌آفرینی: پژوهشهای ثروت‌‌آفرین چگونه طراحی، اجرا و ارائه می‌شوند؟، ذخیره ساز و تکنولوژی جدید HP  .  3Par Srorage، امنیت و جلوگیری از نفوذ به شبکه های کامپیوتری و وب سایت ها و راهکارهای عملی استقرار نظام مدیریت دانش عناوین این کارگاه‌ها را تشکیل می دهند.
همچنین شرکت‌کنندگان در همایش از 30 درصد تخفیف ثبت‌نام در کارگاه‌ها برخوردار می‌شوند.
گفتنی است علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت‌نام در کارگاه‌ها و آشنایی با محورهای هر یک از دوره‌های آموزشی به وب‌سایت همایش مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور مراجعه کنند.