کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه ثبت علائم تجاری در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۷ کد : ۲۴۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۸۵۹
با برگزاری  کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه ثبت علائم تجاری و طرح های صنعتی ، مرکز مالکیت پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در زمینه ثبت علائم و نشان جغرافیایی و ثبت طرح صنعتی نیز خدمات ارائه می دهد ....
 کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه ثبت علائم تجاری در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد
با برگزاری  کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه ثبت علائم تجاری و طرح های صنعتی ، مرکز مالکیت پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در زمینه ثبت علائم و نشان جغرافیایی و ثبت طرح صنعتی نیز خدمات ارائه می دهد .
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ؛کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه ثبت علائم تجاری و طرح های صنعتی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت شهرک های صنعتی استان و با حضور مدیران واحدهای فناور، دانشجویان و مدیران شرکت های صنعتی برگزار شد.
 داود معروفی مسئول مرکز مالکیت فکری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: تدریس این کارگاه آموزشی را مهرداد الیاسی رئیس اداره ثبت اختراع کشور و غلامرضا بیات رئیس اداره ثبت علائم تجاری و طرح های صنعتی بر عهده داشتند.
وی افزود: در این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان با فرآیند ثبت علائم تجاری و الزامات قانونی ، ملی ، اجرایی و نقش علائم تجاری در پیشبرد امور اقتصادی و تجاری آشنا  و مفاهیم برند و ثبت طرح های صنعتی در ایران آشنا شدند.
معروفی در ادامه گفت: مرکز مالکیت فکری پارک علم و فناوری با برگزاری این کارگاه آموزشی، علاوه بر ارائه مشاوره و ارزیابی طرح اختراعی در زمینه ثبت علائم و نشان جغرافیایی و همچنین ثبت طرح صنعتی نیز خدمات ارائه می کند.