وزیر علوم،تحقیقات و فناوری احکام روسای هفت دانشگاه را صادر کرد

۲۷ آبان ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۴ کد : ۲۳۸۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۳۴
دکتر محمد ‌فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، براساس تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حکمی دکتر محمد‌علی رباط‌جزی را  به مدت 4سال به سمت ریاست دانشگاه کوثر ویژه خواهران منصوب کرد. به گزار...

دکتر محمد ‌فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، براساس تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، در احکام جداگانه ای  روسای  دانشگاههای پیام نور،رازی کرمانشاه، محقق اردبیلی،  مراغه، سلمان فارسی کازرون  ، شهید چمران اهواز و کوثر(ویژه خواهران) را منصوب کرد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  براساس این احکام،  دکتر علی اصغر رستمی ابو سعیدی به ریاست دانشگاه پیام نور، دکتر محمد ابراهیم اعلمی آل آقا به ریاست دانشگاه رازی کرمانشاه، دکتر گودرز صادقی هشچین به ریاست دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر فرهاد براتی به ریاست دانشگاه سلمان فارسی کازرون، دکتر غلامحسین خواجه به ریاست دانشگاه شهید چمران اهواز ، دکتر محمد علی لطف الهی یقین به ریاست دانشگاه مراغه و دکتر محمد‌علی رباط‌جزی به ریاست دانشگاه کوثر(ویژه خواهران)  منصوب شدند.
در این احکام آمده است: " نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی در امر آموزش عالی و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان رئیس دانشگاه منصوب می‌‌شوید.
در ادامه این حکم آمده است : انتظار دارد که بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربیات مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان، گام‌های مؤثری در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور و نقش‌‌آفرینی آن در اقتصاد دانش‌بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بردارید. ضروری است در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خدای تعالی بکوشید.
گفتنی است: پیش از این ،  روسای مورد اشاره  با سمت سرپرست دانشگاه مشغول فعالیت بودند.