وزیر علوم موفقیت کاروان ورزشی دانشجویان ایران را تبریک گفت

۲۲ تیر ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۸ کد : ۲۳۴۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۶۲
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی موفقیت کاروان ورزشی دانشحویان ایران در کسب رتبه اول در رشته تکواندو وجایگاه نهم در مجموع مسابقات یونیورسیاد 2015 کره جنوبی را به جامعه دانشگا...
 وزیر علوم موفقیت کاروان ورزشی دانشجویان ایران را تبریک گفت
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی موفقیت کاروان ورزشی دانشحویان ایران در کسب رتبه اول در رشته تکواندو وجایگاه نهم در مجموع مسابقات یونیورسیاد 2015 کره جنوبی را به جامعه دانشگاهی و ورزشی کشور تبریک گفت.
  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن پیام وزیر علوم به شرح ذیل است :
 درخشش کاروان ورزشی دانشجویان کشورمان در مسابقات یونیورسیاد 2015 کره جنوبی را به مردم شریف ایران، اعضای کاروان ورزشی، مدیران و مربیان پرتلاش، جامعه علمی، دانشگاهی و ورزشی کشور تبریک می¬گویم.
بی¬شک کسب رتبه اول در رشته تکواندو و جایگاه نهم در مجموع توسط کاروان ورزشی دانشجویان ایران در میان 144 کشور شرکت کننده جهان در این مسابقات، نمادی از گسترش فضای امید ، نشاط و سلامت در دانشگاه¬ها و مراکز آمورش¬عالی کشورمان است.
این موفقیت بزرگ که در تاریخ ورزش¬های دانشگاهی ایران اسلامی بی¬سابقه بوده است، کسب موفقیت های بیش از پیش دانشجویان ایرانی را در همه عرصه ها نوید می دهد.
امیدوارم با تقویت هر چه بیشتر زیر ساخت های ورزشی در محیط های دانشگاهی و با همت و عزم استوار همه جوانان و دانشجویان با استعداد این مرز و بوم، شاهد اهتزاز پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران در جایگاه مرجعیت علمی و در میدان های    بین المللی ورزشی باشیم.