وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دبیر هشتمین جشنواره بین المللی فارابی را منصوب کرد

۲۱ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۳ کد : ۲۲۹۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۳۶
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی فارابی، طی حکمی دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را به عنوان دبیر هشتمین جشنواره بین المللی ف...
 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دبیر هشتمین جشنواره بین المللی فارابی را منصوب کرد
دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی فارابی، طی حکمی دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را به عنوان دبیر هشتمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، همچنین دکتر فرهادی در احکام جداگانه ای دکتر حسین میرزایی رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی را به عنوان رئیس دبیرخانه و دکتر  سید عبدالامیر نبوی  را به عنوان دبیر شورای علمی هشتمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.
جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی  با هدف  تقویت تولید دانش علوم انسانی و انسانی درخور نیازهای جامعه پیشرو اسلامی و ایجاد ظرفیت‌های انگیزشی و حمایتی و  اقبال به پژوهش و نوآوری در این حوزه برگزار می شود .
گفتنی است بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ، هشتمین جشنواره بین المللی فارابی همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار می شود و آخرین فرصت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره نیز تا پایان تیرماه  سال جاری است.