وزیر علوم در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان این وزارت تجلیل کرد

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۲ کد : ۲۲۷۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۱۳
در مراسمی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی نماینده مردم شریف رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم،  دک...
 وزیر علوم در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی از آزادگان این وزارت تجلیل کرد
در مراسمی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی نماینده مردم شریف رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم،  دکتر رضوان طلب رئیس مرکزجذب اعضای هیئت علمی،  دکتر رخشانی مهر رئیس مرکز بسیج اساتید و کارکنان و جمع کثیری از مدیران وکارکنان  وزارت علوم برگزار شد، دکتر فرهادی با اهدای لوح تقدیر از آزادگان این وزارت تجلیل کرد  .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضوان طلب رئیس مرکزجذب اعضای هیئت علمی در آغاز این مراسم، با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی  بر ضرورت تکریم آزادگان دفاع مقدس  تاکید کرد  و گفت: آزادگان با ایمان راسخ خود تمام  سختی ها و فشارهای دوران اسارت را تحمل کردند و با  الگو قرار دادن اخلاق اسلامی  در روابط اجتماعی خود در اردوگاهها، با عزت و سربلندی به میهن بازگشتند.
در ادامه این نشست،دکتر محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم گفت: برگزاری برنامه ها و  مناسبت های مختلف در خصوص دوران دفاع مقدس باعث می شود خاطرات، فداکاری ها و رشادت های رزمندگان اسلام و علی الخصوص آزادگان سرافراز در اذهان تجدید شود.
بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن نوروزی نماینده مردم شریف رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی و آزاده دفاع مقدس به بیان خاطرات دوران اسارت خود پرداخت و گوشه ای از خاطرات دوران اسارت ده ساله خودرا با مدیران وکارکنان  وزارت علوم مطرح کرد.
گفتنی است: این مراسم به همت مرکز بسیج اساتید کارکنان وزارت علوم برگزارشد و در خاتمه آن از آزادگان این وزارتخانه تجلیل شد.