هیئت رئیسه و رؤسای دانشکده‌های دانشگاه شهرکرد با استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۷ کد : ۲۲۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۳۸
اعضای هیئت رئیسه و رؤسای دانشکده‌های دانشگاه شهرکرد در نشستی با قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این دیدار دکتر شام...
 هیئت رئیسه و رؤسای دانشکده‌های دانشگاه شهرکرد با استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند
      اعضای هیئت رئیسه و رؤسای دانشکده‌های دانشگاه شهرکرد در نشستی با قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،در این دیدار دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد ضمن تبریک پیشاپیش سال 94 و قدردانی از حمایت‌ها و کمک‌های استاندار و مجموعه استانداری از این دانشگاه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات دانشگاه شهرکرد در سال 93 ارائه کرد..
دکتر شامحمدی عزم ملی و مدیریت جهادی را رویکرد اصلی مدیریت دانشگاه در سال 93 عنوان کرد و افزود: با مبنا قرار دادن این اصل در سال 93 قریب به 20 هزار مترمربع از پروژه‌های در دست احداث دانشگاه به بهره‌برداری رسید و با تلاش برای رشد اعتبارات سال 94 دانشگاه، بودجه دانشگاه بیش از 55 درصد افزایش یافت.
سرپرست دانشگاه شهرکرد تقویت انضباط مالی و اجرای سیستم حسابداری تعهدی را از دیگر اقدامات این دانشگاه برشمرد و افزود: برنامه راهبردی دانشگاه شهرکرد نیز در آستانه نهایی شدن قرار دارد و براساس آن دانشگاه شهرکرد جایگاه مناسبی در بین دانشگاه‌های کشور خواهد یافت و حرکت دانشگاه به سمت دانشگاه کارآفرین خواهد بود.
دکتر شامحمدی در بخش دیگری از سخنان خود به تشکیل بنیاد خیرین و جلب مشارکت‌های خیرین و واقفین برای احداث و تکمیل پروژه‌های دانشگاه اشاره کرد و افزود: در بخش دانشجویی و فرهنگی نیز فعالیت‌های گسترده‌ای در دانشگاه آغاز شده به‌طوری‌که ارکان فرهنگی دانشگاه شهرکرد از 10 مورد به 16 مورد و نشریات دانشجویی نیز از 11 نشریه به 22 نشریه افزایش یافته است.