همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان

۲۷ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۴ کد : ۲۲۳۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۹
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان  وسازمان زیباسازی شهرداری اصفهان  تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم‌نامه با هدف ایجاد همکاری میان سازمان زیباسازی شهرداری اص...
 همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان  وسازمان زیباسازی شهرداری اصفهان  تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم‌نامه با هدف ایجاد همکاری میان سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه تشکیل اتاق فکر تخصصی زیباسازی شهری جهت نوآوری، بومی‌سازی و بهره‌مندی از فناوری‌های تخصصی مورد نیاز سازمان زیباسازی در راستای رسیدن به شهری زیبا و نشاط آور برای شهروندان، با استفاده از کلیه توانمندی‌های علمی، نیروی انسانی، فنی، اطلاعاتی، تجربه و تخصص طرفین به امضا رسیده است.
این تفاهم‌نامه که به مدت دو سال مشخص شده است سازمان زیباسازی شهرداری را متعهد می‌کند اولویت‌ها و نیازهای خود را به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اعلام کرده و زمینه و بستر لازم جهت حضور کارشناسان فنی و متخصص شهرک را به عنوان نماینده در جلسات مرتبط با موضوع کمیته‌های فنی خود در سازمان‌های مختلف فراهم آورد.
همچنین ایجاد بستر مناسب برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی مورد درخواست سازمان زیباسازی، همکاری در برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشترک و ارایه خدمات مشاوره فنی و تخصصی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های زیباسازی در کلیه بخش‌ها ازجمله تعهدات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بر اساس این تفاهم‌نامه خواهد بود.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است.
این سازمان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.