همایش ملی دین و تکامل در دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۶ کد : ۲۲۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۷
همایش ملی دین و تکامل با حضور اندیشمندان و محققان علوم مختلف و با هدف بررسی روند تکامل در عالم  به همت  دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد در روزهای  12 و 13 شهریور 93 در این...
همایش ملی دین و تکامل با حضور اندیشمندان و محققان علوم مختلف و با هدف بررسی روند تکامل در عالم  به همت  دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد در روزهای  12 و 13 شهریور 93 در این دانشگاه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،این همایش ملی با محوریت تکامل انسان از دیدگاه ادیان، تکامل در بستر محیط‌زیست و شواهد زیستی و محیطی تکامل با شرکت دانشجویان دوره‌ کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، طلاب و اساتید برگزار می شود  و علاقه‌مندان می‌توانند در زمینه‌ مقالات مربوط به رشته‌های علوم‌انسانی، علوم دینی و حوزوی با زمینه‌ مطالعاتی رابطه با آفرینش، تحقیقات و موضوعات علمی در حیطه پزشکی مرتبط با تکامل، رشته‌های مرتبط با علوم زیستی و مولکولی و تحقیقاتی در رابطه با تکامل موجودات زنده و موارد مشابه و رشته‌ها و تحقیقات مربوط به محیط‌زیست و تأثیرات آن در فلور و فون طبیعت، در این همایش ملی شرکت کنند.
 براساس این گزارش کمیته علمی همایش ملی دین و تکامل برای کلیه شرکت کنندگان در همایش علاوه بر گواهی فرهنگی، گواهی پژوهشی نیز صادر می کند . 
گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام، ارسال مقالات و کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای www.GeraPress.com صفحه‌ همایش ملی دین و تکامل مراجعه کنند.