نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران : مجاهدان فلسطینی وجبی از خاک غزه را به دشمن صهیونیست نخواهند داد

۳۱ تیر ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۳ کد : ۲۱۹۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۲۱۵
نماینده جهاد اسلامی فلسطین در ایران در مراسم همدردی کارکنان وزارت علوم با مردم غزه  که با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، معاونان و کارکنان این وزارتخانه برگزارشد گفت : صهیونیسم دشمن همه ملت ...
 نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران : مجاهدان فلسطینی وجبی از خاک غزه را به دشمن صهیونیست نخواهند داد
نماینده جهاد اسلامی فلسطین در ایران در مراسم همدردی کارکنان وزارت علوم با مردم غزه  که با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، معاونان و کارکنان این وزارتخانه برگزارشد گفت : صهیونیسم دشمن همه ملت های مسلمان است .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ناصر ابو شریف  نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران در این مراسم با اشاره به نامگذاری روز قدس توسط حضرت امام خمینی (ره) به عنوان سمبل وحدت امت مسلمان گفت : این روز تاکیدی است بر ضرورت اتحاد همه ملت های مسلمان منطقه در مقابل دشمن اصلی همه آنها که همان رژیم غاصب صهیونیستی است.
وی افزود: استکبار جهانی  تصمیم گرفته است هیچ کشوری در منطقه قویتر از رژِیم صهیونیستی نباشد به همین دلیل خط تفرقه را دربین کشورهای منطقه دنبال می کند ولی کشورهای منطقه بدانند تنها دشمن اصلی آنها رژیم غاصب صهیونیستی است.
ابوشریف تاکید کرد: جای تاسف است که رئیس جمهور آمریکا برای هلاکت سربازان رژیم غاصب صهیونیستی پیام تسلیت می دهد ولی در مقابل شهادت زنان و کودکان بی دفاع غزه بی تفاوت است و این نشان دهنده این است که آنها با شعارهای حقوق بشری که سر می دهند بسیار فاصله دارند.
وی اظهار داشت : مردم فلسطین خواسته ساده¬ای دارند و آن این است که مانند ملت های دیگر در سرزمین خودشان آزاد باشند و  به کشاورزی و ماهیگیری و ...بپردازند.
نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران گفت : منطقه غزه از هفت سال پیش هر روز مورد حمله رژیم غاصب صهیونیستی قرار داشته است و این رژیم برای هجوم به مردم مظلوم آن به هیچ بهانه ای نیاز ندارد . 
 ابوشریف گفت: رژیم غاصب صهیونیستی  برای اثبات هویت خود در منطقه بیت المقدس و قدس شریف دست به تحریف تاریخ و ازبین بردن آثار تاریخی اسلامی و عربی می زند زیرا بعد از دهها سال کاوش باستان شناسی  به جز آثار اسلامی ،عربی، رومی و یونانی نتوانسته است هیچ اثر یهودی را پیدا کند.
نماینده جهاداسلامی فلسطین در ایران گفت: منطقه غزه که مساحتی معادل یک سوم تهران را دارد از هفت سال گذشته در محاصره کامل قرار دارد و رژیم غاصب صهیونیستی از هوا و زمین و دریا این منطقه را کنترل می کند و مردم غزه در این شرایط دشوار در مقابل حمله ددمنشانه این رژیم مقاومت کرده¬اند.
وی با اشاره به اینکه پیروزی ازآن خداست و چه بسا نیروی مومن کم بر جمعیت بسیار پیروز شده¬اند گفت : مجاهدان فلسطینی وجبی از خاک غزه را به دشمن صهیونیستی نخواهند داد.
وی اظهار داشت : مبارزان فلسطینی در این ماه مبارک  انتظار دارند برای پیروزی آنها دعا کنید.