نشست مشترک مسئولان دانشگاه های شهید باهنر و علوم پزشکی کرمان برگزارشد

۳۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۸ کد : ۲۱۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۲۲
در راستای  تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه های شهیدباهنر و علوم پزشکی کرمان در راستای توسعه همکاری های علمی به ویژه تجاری سازی یافته های پژوهشی جلسه مشترکی  در دانشگاه شهید باهنرو با حضور م...
 نشست مشترک مسئولان دانشگاه های شهید باهنر و علوم پزشکی کرمان برگزارشد
در راستای  تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه های شهیدباهنر و علوم پزشکی کرمان در راستای توسعه همکاری های علمی به ویژه تجاری سازی یافته های پژوهشی جلسه مشترکی  در دانشگاه شهید باهنرو با حضور متخصصان دانشکده های دامپزشکی و پزشکی برگزارشد. 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دراین جلسه که با حضور معاونان پژوهشی و فناوری؛ مالی، اداری و مدیرین منابع دانشگاه های شهیدباهنر و علوم پزشکی، نمایندگان دفاترحقوقی؛ و نیز مسئولان دفاتر فنی دو دانشگاه و رئیس بنیاد نخبگان استان کرمان در خصوص  راه اندازی مزرعه حیوانات ،همکاری مرکز تحقیقات علوم شناختی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان و نیز مرکز مطالعات سلول های بنیادی آن دانشگاه که همکاری علمی تنگاتنگی با دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنرکرمان دارند بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است این نشست با محوریت  جلب حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت تشکیل یک شرکت دانشگاهی با حضور دانشگاه های شهیدباهنر و علوم پزشکی و شرکت های دانش بنیان موجود در استان کرمان برگزار شد .