نشست شورای سیاستگذاری معاونان پژوهش و فناوری منطقه 6 کشور در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود

۱۹ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۷ کد : ۲۱۶۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۳۳
نشست شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی معاونان پژوهش و فناوری منطقه 6 کشور با هدف بررسی وضعیت و تقویت فعالیت های پژوهشی و فناوری دانشگاهها، پژوهشگاهها و پارک های علمی و فناوری این منطقه روز چهارشن...
 نشست شورای سیاستگذاری معاونان پژوهش و فناوری منطقه 6 کشور در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود
  نشست شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی معاونان پژوهش و فناوری منطقه 6 کشور با هدف بررسی وضعیت و تقویت فعالیت های پژوهشی و فناوری دانشگاهها، پژوهشگاهها و پارک های علمی و فناوری این منطقه روز چهارشنبه 23 تیرماه سالجاری در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ریاست این نشست را دکتروحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و دبیر کل شورای عالی عتف بر عهده دارد و  دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد، دکتر ابطحی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان و رئیس شورای سیاستگذاری معاونان پژوهش و فناوری منطقه 6 کشور و دکتر دهقانی رئیس مرکز منطقه ای علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام از سخنرانان این نشست هستند.
در ادامه این نشست، دکتر فرامرزی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهر کرد در خصوص نظامند سازی پژوهش در دانشگاهها،  دکتر رحیمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان در خصوص هدفمند سازی تحقیقات دوره های تحصیلات تکمیلی، دکتر ثقفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه هنر اصفهان در خصوص آیین نامه ارتقاء جدید و مشکل دانشگاههای هنر، دکتر منعم زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه کاشان در خصوص آزمایشگاهای مرکزی و شبکه شاعا سخنرانی و ارائه گزارش خواهند کرد .
در ادامه این برنامه، دکتر فرامرزی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهر کرد در خصوص اخلاق پژوهش، دکتر انصاری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یزد در خصوص آسیب شناسی رتبه بندی دانشگاههای ایران،دکتر ابطحی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان در خصوص مشکلات پیش رو در دست یابی به دانشگاهای نسل سوم و دکتر خیر آبادی در خصوص دانشگاه کار آفرین  و نقش آن در توسعه پارک های علم و فناوری سخنرانی می کنند.
بر اساس این گزارش، بازدید معاونان پژوهش و فناوری منطقه 6 کشور از مراکز تحقیقاتی دانشگاه شهرکرد، بازدید از پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری، نشست اختصاصی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و مدیران این معاونت با هیئت رئیسه دانشگاه شهرکرد و برگزاری نشست خبری، از دیگر برنامه های این نشست منطقه ای است.