نشست رئیس پارک علم و فناوری مازندران با شرکت های دانش بنیان برگزارشد

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۴ کد : ۲۱۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۴
دکتر علی معتمدزادگان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت در نشستی با مدیران و مسئولین شرکتها و واحدهای فناور دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری حضور یافته و از نزدیک با آنها به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.ب...
 نشست رئیس پارک علم و فناوری مازندران با شرکت های دانش بنیان برگزارشد
دکتر علی معتمدزادگان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت در نشستی با مدیران و مسئولین شرکتها و واحدهای فناور دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری حضور یافته و از نزدیک با آنها به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،در این نشست که معاون فناوری و پشتیبانی و مدیر مرکز رشد شهرستان ساری و جمعی از کارکنان پارک نیز حضور داشتند دکتر معتمدزادگان برگزاری دوره ای اینگونه نشست ها را در افزایش همکاری ها و درک چالش ها و فرصت های پیش روی پارک علم و فناوری و شرکت های آن مفید و سازنده ارزیابی کرد.
رئیس پارک علم و فناوری خاطر نشان کرد : فضای کاری پارک باید فضایی امید بخش و سازنده برای صاحبان ایده و فناوران باشد بطوریکه جذب حداکثری در این خصوص صورت پذیرد. 
وی هفته درهای باز را که به پیشنهاد وزارت علوم و به مناسبت هفته دولت نامگذاری شده را فرصت بسیار مناسبی برای ارتباط مستقیم با مخاطبان پارک بخصوص نخبگان و مدیران شرکت های دانش بنیان دانست.
مسئولین شرکت های دانش بنیان نیز در این جلسه به بیان نظرات خود پرداختند و خواستار استفاده از تسهیلات صندوق های پژوهش و فناوری و مهر امام رضا (ع) و حمایت های ویژه در خصوص شرکت در نمایشگاههای ملی و بین المللی شدند.
گفتنی است  در پایان این نشست از یکی از خبرنگاران برگزیده در حوزه اطلاع رسانی فناوری تقدیر و لوح سپاسی از طرف رئیس پارک علم و فناوری مازندران به وی تقدیم شد.