مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه یزدآغاز شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۱ کد : ۱۹۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۱۵
مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره ملی حرکت با حضور معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد و جمعی از دانشجویان در محل سالن فجر این دانشگاه افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دبیر کل انجمن علمی دا...
 مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه یزدآغاز شد
مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره ملی حرکت با حضور معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد و جمعی از دانشجویان در محل سالن فجر این دانشگاه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دبیر کل انجمن علمی دانشگاه یزد با اشاره به اینکه این جشنواره تا روز 30 اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد گفت: 26 انجمن علمی از دانشکده های مختلف دانشگاه یزد در این جشنواره حضور دارند و دستاوردهای خود را در حوزه های پژوهشی، آموزشی، ترویجی، اختراع ، ابتکار و کارآفرینی ارائه می دهند و کلیه دانشگاهیان می توانند از ساعت 10 تا 18 از این جشنواره بازدید کنند.
محمد زارع افزود: در این دوره علاوه بر دستاوردهای انجمن علمی دستاوردهای کل دانشجویان دانشگاه از جمله ترجمه و تالیف کتاب، اختراع و ... نیز وجود دارد و این آثار داوری خواهد شد و در مراسم اختتامیه به برترین آثار هدایایی اهدا خواهد شد.
وی تصریح کرد: مراسم اختتامیه روز چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه جاری ساعت 18 در تالار دکتر جلیل شاهی واقع در ساختمان آمفی تئاتر دانشگاه برگزار می شود.