مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد

۱۵ دی ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۹ کد : ۱۹۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۵
مراسم تودیع و معارفه معاونان  آموزشی و پژوهشی دانشگاه  صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با حضور اعضای هیئت رییسه ،اعضای هیئت علمی و پرسنل این  دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمو...
 مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد
 مراسم تودیع و معارفه معاونان  آموزشی و پژوهشی دانشگاه  صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با حضور اعضای هیئت رییسه ،اعضای هیئت علمی و پرسنل این  دانشگاه برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سید نژاد رییس دانشگاه  صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در ابتدای این مراسم برضرورت  ایجاد زمینه های لازم جهت ارتقای کیفی و کمی حوزه  آموزشی و پژوهشی این دانشگاه  تاکید کرد.
وی افزود:  یک سازمان زمانی می تواند موفق باشد که با مشارکت و هم فکری همکاران آن سازمان پیش برود و یک فضای مشارکت جمعی حاصل شود چرا که این فضا باعث می شود که ما در راستای اهداف عالیه  قرار گیریم .
 دکتر سید نژاد ضمن قدر دانی از دکتر دهداری معاون آموزشی سابق ،دکتر فرجی را گزینه مناسب سرپرستی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان  اعلام و اظهار امیدواری کرد اعضای هیئت علمی با ایشان همکاری لازم را بنمایند.
در ادامه دکتر دهداری در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از کلیه اعضای هیئت علمی و پرسنل معاونت آموزشی در طول دوران مدیریت خود، اظهار امیدواری کرد در  ادامه فعالیت خود  نیز بتواند به درستی اعتماد رئیس دانشگاه را جوابگو باشد.
دکتر فرجی نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد ریاست دانشگاه و تشکر از دکتر دهداری ، به بیان برنامه های خود در حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی  پرداخت.
وی همچنین رسیدن به استانداردهای آموزشی،ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پژوهشی ،سازماندهی نیروها،پیگیری تحصیلات تکمیلی ،بستر سازی زیر ساخت های پژوهشی  ،پیگیری تسهیلات رفاهی ،توسعه و تجهیز آزمایشگاه ها،تقویت حضور در شبکه های علمی ،درآمد زایی از طریق ارتباط با صنعت و هدایت دانشگاه به سمت کارآفرینی را از برنامه های خود  در این حوزه اعلام کرد.


( ۱ )