مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در وزارت علوم برگزارشد

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۵ کد : ۱۹۴۷ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۲۲
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، دکتر صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید ،سردار شعبانی معاون عملیات قرارگاه ثارالله و  معاونان وزیر علوم  ، مدیران  و کارکنان &...
 مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در وزارت علوم برگزارشد
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، دکتر صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید ،سردار شعبانی معاون عملیات قرارگاه ثارالله و  معاونان وزیر علوم  ، مدیران  و کارکنان  این وزارت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد حسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در این مراسم گفت : دفاع مقدس به منزله نوری است که همچنان پرفروغ است و کشور  به انحای گوناگون از برکت این سرمایه گرانبها بهره مند است.
وی افزود : از  برکات دفاع مقدس این است که هم اکنون ایران اسلامی قدرتمندترین نیروی نظامی منطقه است و در جهان نیز یکی از قویترین نیروهای مسلح دنیا را دارد.
دکتر امید اظهار داشت : ایثار و  از خود گذشتگی که در دفاع مقدس به اوج خود رسید و موجب پیروزی بر دشمن و استکبار شد امروز هم مورد نیاز جامعه است تا در سایه همدلی و وحدت بتوانیم از فرصت های موجود برای تعالی کشور  بهترین استفاده را ببریم .