فراخوان دانشمندان جوان کشور برای شرکت در مسابقه جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون سازمان یونسکو

۲۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۴ کد : ۱۸۵۳ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۷۸
مدیریت همکاری های بین‌الملل و سازمان‌های تخصصی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی شرایط شرکت دانشمندان جوان کشور برای دریافت جایزه 5000 دلاری سازمان یونسکو با عنوان جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون را ا...
 فراخوان دانشمندان جوان کشور برای شرکت در مسابقه جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون سازمان یونسکو
مدیریت همکاری های بین‌الملل و سازمان‌های تخصصی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی شرایط شرکت دانشمندان جوان کشور برای دریافت جایزه 5000 دلاری سازمان یونسکو با عنوان جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، براساس اعلام این سازمان، متقاضیان دریافت این جایزه می‌بایست حداکثر تا 40 سال سن داشته باشند و پروژه‌های مرتبط با ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره  آنها باید حداکثر تا مدت دو سال گذشته انجام شده باشد.
 براساس این فراخوان، داوطلبان واجد شرایط تنها تا تاریخ 10 مهر 1395 می‌توانند فرم تکمیل‌شده و رزومه خود را به گروه علوم کمیسیون ملی یونسکو - ایران به نشانی الکترونیکی science@irunesco.org ارسال کنند. 
گفتنی است محققان علاقه مند به شرکت در این رویداد بین‌المللی، می‌توانند برای تکمیل فرم به فایل پیوست و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی  ذیل مراجعه کنند.
​www.unesco.org/new/en/natural-sciences/environment/ecological-sciences/man-and-biosphere-programme/awards-and-prizes/mab-young-scientists-awards/