طرح ارسالی پژوهشگاه مواد و انرژی در سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزیده شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۴ کد : ۱۸۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۵
دستاورد "سامانه جامع مدیریت پروژه ها و خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی" پژوهشگاه مواد و انرژی به عنوان دستاورد برگزیده در سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور انتخاب شد.به گزارش روابط عموم...
دستاورد "سامانه جامع مدیریت پروژه ها و خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی" پژوهشگاه مواد و انرژی به عنوان دستاورد برگزیده در سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس علی عزیزی مسئول واحد فناوری اطلاعات این پژوهشگاه با اعلام این خبر افزود: در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور که در تالار ایوان شمس و با حضور معاون راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، از برگزیدگان دستاوردهای ارتباطی تجلیل شد.
وی گفت: 138 دستاورد فناورانه در بخش غیردانشجویی به دبیرخانه این همایش ارسال شد که ۱۴ دستاورد به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
مهندس عزیزی افزود: این واحد نیز با ارائه دستاورد "سامانه جامع مدیریت پروژه ها و خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی" موفق به کسب عنوان برگزیده شد.
مسئول واحد فناوری اطلاعات پژوهشگاه خاطر نشان کرد: همچنین در این همایش نشست تخصصی اشتراک گذاری منابع فناوری اطلاعات بین مراکز علمی کشور با حضور متخصصان حوزه IT  انجام شد. 
 در ادامه مهندس وحید حاج عبدالعلی مسئول این طرح که به همراه مهندس عزیزی در این همایش شرکت کرده بود، افزود: این طرح نمونه ای از یک کارگروهی موفق می باشد که در طی یکسال و نیم با مشارکت واحد پذیرش آنالیز، معاونت فناوری و پژوهشی پژوهشگاه انجام شد.
 وی همچنین از زحمات اعضای اصلی تیم برنامه نویسی و همکاران سابق به ویژه مهندس میترا اسدی و وحیدصادقی زاده قدردانی کرد.
مهندس عزیزی نیز در خاتمه با اشاره به اهمیت کارگروهی ضمن تشکر از اعضای تیم و زحمات بی دریغ دکتر علی زاده معاون فناوری و همکاران، از توسعه سامانه های بومی پژوهشگاه در آینده نزدیک خبر داد.