شیوه نامه ارتقای اعضای غیرهیئت علمی دردانشگاه یزد

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۰ کد : ۱۸۲۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۹۲
مدیر برنامه، بودجه و تحول اداری دانشگاه یزد از تدوین شیوه نامه ارتقای اعضای غیر هیئت علمی این دانشگاه تا یک ماه آینده خبر داد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد مهدی لطفی در این خصوص گفت:...
مدیر برنامه، بودجه و تحول اداری دانشگاه یزد از تدوین شیوه نامه ارتقای اعضای غیر هیئت علمی این دانشگاه تا یک ماه آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد مهدی لطفی در این خصوص گفت: در نشستی که  با حضور مسئولانی از دانشگاه یزد  و وزارت علوم برگزار شد درباره موضوعاتی از جمله بازنگری تشکیلات تفصیلی دانشگاه، تدوین طرح جامع دانشگاه، پیوست­ های آئین­ نامه اعضای غیرهیئت علمی و ابهامات آن به ­ویژه تدوین شیوه ­نامه اجرایی ارتقای رتبه اعضای غیر هیئت علمی، روند پیگیری بودجه سرانه دانشجویی در سال 94، و نحوه جبران کسری بودجه دانشگاه بحث و تبادل ­نظرشد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد ظرف حداکثر یک ماه آینده شیوه­ نامه ارتقای اعضای غیرهیئت علمی در دانشگاه یزد بر اساس نمونه­ های موجود تهیه و در هیأت اجرایی به تصویب برسد تا با اجرای آن گام دیگری در ارتقای بهره­ وری و انگیزه کارکنان و برقراری عدالت سازمانی برداشته شود.
وی در ادامه گفت :  همچنین مقرر شد طرح جامع دانشگاه که با همکاری دانشکده­ ها در دست تهیه است به همراه تشکیلات تفصیلی پیشنهادی دانشگاه پس از بررسی و تأیید دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت و تصویب در جلسه آتی هیأت امنای دانشگاه به مورد اجرا گذاشته شود.
دکتر لطفی همچنین اظهار داشت: با توجه به عدم پذیرش بار مالی ناشی از فوق ­العاده ویژه اعضای هیئت علمی توسط معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور، تأکید شد دانشگاه­ ها با مدیریت جدی هزینه­ ها نسبت به تأمین بار مالی مذکور از طریق منابع داخلی اقدام کنند.