شرکت کهربا سندج با ارائه سیستم گرمایش واحد های کشاورزی در یازدهمین جشنواره شیخ بهایی شرکت کرد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۵ کد : ۱۸۱۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۴
‌فعالیت شرکت در پروژه های متنوع بهینه سازی مصرف انرژی ، سیستم قرائت و پایش از راه دور و سیستم اتوماسیون صنعتی و استفاده از این تجربیات در واحدهای تولیدی محصولات کشاورز و دامپروری می باشد..به گزارش روا...
‌فعالیت شرکت در پروژه های متنوع بهینه سازی مصرف انرژی ، سیستم قرائت و پایش از راه دور و سیستم اتوماسیون صنعتی و استفاده از این تجربیات در واحدهای تولیدی محصولات کشاورز و دامپروری می باشد..
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،  نوآوری اصلی شرکت کهربا بررسی صورت مسئله و پارامترهای وابسته به آن از فاصله دورتر و بازنگری در نحوه طرح صورت مسئله است . گواه این ادعا ثبت حدود 23 مورد اختراع ملی و اخذ سه عنوان تائییدیه علمی اختراع از بنیاد ملی نخبگان است..
شرکت کهربا در چند سال اخیر در حالی که بسیاری از شرکت ها در تلاش برای تولید جت هیتر با ظاهر و یا اندکی آپشن های متفاوت بودند ،‌ . ایراد اصلی سیستم گرمایش واحد های کشاورزی که چشمه های نقطه ای و ثابت گرمادهی بودند را شناسایی کرد و پس از طراحی و تست حداقل 8 شیوه ،‌ نهایتا راه حلی برای رفع این مشکل ارائه داد که تا کنون بعنوان نقص ذاتی و قابل قبول سیستم های گرمایشی پذیرفته شده است.