سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی : از سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه آموزشهای مهارتی حمایت می کنیم

۲۴ دی ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۴ کد : ۱۷۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۰
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام اینکه از سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه آموزشهای مهارتی حمایت می کنیم گفت: بخش خصوصی باید شرایط، ضوابط، الزامات قانونی و استانداردهای آموزشی دانشگاه را رعایت...
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام اینکه از سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه آموزشهای مهارتی حمایت می کنیم گفت: بخش خصوصی باید شرایط، ضوابط، الزامات قانونی و استانداردهای آموزشی دانشگاه را رعایت کرده و فضای آموزشی و مهارتی استاندارد برای مهارت آموزی دانشجویان فراهم کند.
  به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد اخباری افزود :این دانشگاه باید به قطب مهارتی و کارآفرینی تبدیل شود. وی در خصوص چگونگی ادامه همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی با دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای یک نظام آموزشی مرتبط با مهارت و کارآفرینی است بنابراین از ابعاد مختلف با این دانشگاه همکاری خواهیم داشت. وی ادامه داد: هیچ گونه توقفی در اهدافی که منجر به ارتقای مهارت و کارآفرینی و تجاری سازی علم شود نخواهیم داشت.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه این دانشگاه به قطب مهارت و کارآفرینی تبدیل می شود،ا فزود: در حکمی که توسط وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری برای سرپرستی این دانشگاه صادر شده نیز ماموریت این دانشگاه همین مسئله عنوان شده که دراین راستا حرکت خواهیم کرد.
دکتراخباری یادآورشد: رشته های مرتبط با مهارتی و کسب و کار دانش بنیان افزایش یافته و زمینه حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاری این بخش در آموزشهای مهارتی افزایش می یابد.