ساخت تجهیزات پزشکی تیغه یک بار مصرف لارینگوسکوپ و بالون اینفلتور در پارک علم و فناوری خراسان

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۴ کد : ۱۷۵۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۳
تیغه یکبار مصرف لارینگوسکوپ و بالون اینفلتور در شرکت آرمان پژوه امداد کیمیای سلامت (اپِکس) مستقر در پارک علم و فناوری خراسان طراحی و ساخته شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، آتنا باقرزاده، مدیرعامل ش...
 ساخت تجهیزات پزشکی تیغه یک بار مصرف لارینگوسکوپ و بالون اینفلتور در پارک علم و فناوری خراسان
تیغه یکبار مصرف لارینگوسکوپ و بالون اینفلتور در شرکت آرمان پژوه امداد کیمیای سلامت (اپِکس) مستقر در پارک علم و فناوری خراسان طراحی و ساخته شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، آتنا باقرزاده، مدیرعامل شرکت آرمان پژوه امداد کیمیای سلامت (اپِکس) در خصوص طراحی و ساخت تیغه یک بار مصرف لارینگوسکوپ و بالون اینفلتور با ویژگی های خاص گفت : تیغه یک بار مصرف لارینگوسکوپ یکی از وسایل رایج جهت لوله گذاری داخل نای است که در زمان بیهوشی ، مراقبت های ویژه و شرایط اورژانسی مورد استفاده قرار می گیرد .
وی ادامه داد : بالون اینفلیتور یکی دیگر از محصولات طراحی و ساخته شده است که در آنژیو پلاستی برای پر کردن بالون کاتتر و یا در عمل های دیگر اینترونشنال کاربرد دارد.
باقرزاده اضافه کرد : در حال حاضر شرکت آرمان پژوه امداد کیمیای سلامت ( اپِکس ) در حال انتقال تکنولوژی برای راه اندازی خط تولید محصولات با تکنولوژی بالا ( High Tech) در زمینه پزشکی می باشد .


( ۱ )