زمان ثبت نام دانشگاهیان برای سفربه عتبات اعلام شد

۲۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۷۵۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۵۵
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان از آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از 23 تیر خبر داد .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ؛ حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب با اعلام این خبر افزود : ...
 زمان ثبت نام دانشگاهیان برای سفربه عتبات اعلام شد
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان از آغاز ثبت نام عتبات دانشگاهیان از 23 تیر خبر داد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ؛ حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب با اعلام این خبر افزود : متقاضیان تشرف به عتبات عالیات تا دوم مرداد با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir ثبت نام کنند.
وی افزود : قرعه کشی سوم مرداد انجام و از طریق همین سایت اعلام می شود و اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان دختر با یکی از محارم، پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها می توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان گفت : برای دانشگاهیان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب افزود:اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از ۲۰ مرداد آغاز و تا ۲۰ آبان ماه مصادف با ماه محرم الحرام ادامه خواهد یافت و در این مدت روزانه ۲ کاروان به صورت زمینی و هوایی و در مجموع ۷۰۰۰ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
گفتنی است ؛ زائران هفت شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.