روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان نرم افزار اندروید خاتم را تولید و رونمایی کرد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۷:۱۵ کد : ۱۷۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۰
همزمان با مبعث پیامبر رحمت و مهربانی و اولین روز از هفته بزرگداشت روابط عمومی ، نرم افزار اندروید خاتم در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، یوسف حاجوی مدیر ر...
 روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان نرم افزار اندروید خاتم را تولید و رونمایی کرد
همزمان با مبعث پیامبر رحمت و مهربانی و اولین روز از هفته بزرگداشت روابط عمومی ، نرم افزار اندروید خاتم در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا رونمایی شد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، یوسف حاجوی مدیر روابط عمومی این دانشگاه گفت : در نشست سال گذشته روابط عمومی ها در وزارت علوم  ، نیاز به حضور در عرصه های جدید الکترونیک  احساس شد و به دانشگاه ها پیشنهاد شد  از راه های جدید برای اطلاع رسانی به مخاطبین استفاده شود.
وی با بیان اینکه این اپلیکیشن به منظور اطلاع رسانی دقیق تر و آسان تر به دانشجویان ،اساتید و پرسنل طراحی و تولید شده است، افزود: در این نرم افزار جدا از قابلیت های معرفی شهرستان و دانشگاه،کلیه آئین نامه های آموزشی و پژوهشی،خدمات رفاهی و مشاوره ای ،آرشیو نشریات دانشجویی،مشاهده ویدیو های خبری،ارتباط با مسئولین،دسترسی به سامانه های آموزشی و تغذیه به سهولت در اختیار مخاطب قرار گرفته و حتی  انتشار بیانیه ها، اطلاعیه ها و اخبار روزانه نیز در نظر گرفته شده است.
حاجوی  با اشاره به آزمایشی بودن برنامه اعلام کرد این اپلیکیشن نخستین نرم افزار اندرویدی دانشگاه ها  در سطح استان خوزستان بوده که برای نخستین بار توسط روابط عمومی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان طراحی و ساخته شده  و مطمئنا دارای ضعف هایی نیز هست که در این خصوص آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات سازنده برای رفع مشکلات و بهبهود کیفیت نرم افزار هستیم.