رده تشکیلاتی دانشگاه لرستان به رده 1 ارتقا یافت

۲۵ تیر ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۸ کد : ۱۷۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۹
با ارزیابی صورت گرفته بر اساس آیین نامه رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی مصوب وزارت علوم و با توجه به رشد و گسترش دانشگاه لرستان در سالهای اخیر رده تشکیلاتی این  دانشگاه از رده 2...
 رده تشکیلاتی دانشگاه لرستان به رده 1 ارتقا یافت
با ارزیابی صورت گرفته بر اساس آیین نامه رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی مصوب وزارت علوم و با توجه به رشد و گسترش دانشگاه لرستان در سالهای اخیر رده تشکیلاتی این  دانشگاه از رده 2 به رده 1 ارتقا یافت .
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، بر اساس این گزارش با توجه  به افزایش تعداد اعضای هیأت علمی(شاغل و بورسیه ها) و دانشجویان ، گسترش تعداد رشته های تحصیلی در مقاطع مختلف بخصوص در سطح تحصیلات تکمیلی، راه اندازی چهار مرکز آموزش عالی در شهرستانهای تابعه (شامل الشتر، نورآباد، کوهدشت و پلدختر)، راه اندازی آزمایشگاه مرکزی ، ارتقاء آموزشکده دامپزشکی به دانشکده و افتتاح ساختمان این دانشکده ، بهره برداری از ساختمان 18 کلاسه در راستای توسعه امکانات آموزشی، راه اندازی سایت مرکزی کامپیوتر با دارا بودن بیش از 100 دستگاه کامپیوتر جهت استفاده دانشجویان و استفاده از امکانات آموزشی بهتر ، رده تشکیلاتی دانشگاه لرستان از رده 2 به رده 1 ارتقاء یافت.
گفتنی است رده 1 شامل دانشگاههای بزرگی همچون دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه فردوسی مشهد و... می باشد و در سایه این ارتقا از نظر چارت سازمانی و تشکیلاتی تعداد معاونت های دانشگاه از 4 به 6 معاونت و تعداد مدیریت های دانشگاه از 9 یه 16 مدیریت و سایر رده های تشکیلاتی نیز به همین نسبت افزایش می یابند.


( ۱ )