رئیس دانشگاه پیام نور در حاشیه اجلاس روسای مراکز این دانشگاه با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۶ کد : ۱۷۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۲۵
دکتر ابوالفضل فراهانی  در دیداربا استاندار آذربایجان شرقی گفت: دغدغه همه دانشگاهها به طور کل و علی الخصوص دانشگاه پیام نورتوسعه کیفی است و این دانشگاه موازنه کیفیت و کمیت را در اولویت برنامه های ...
دکتر ابوالفضل فراهانی  در دیداربا استاندار آذربایجان شرقی گفت: دغدغه همه دانشگاهها به طور کل و علی الخصوص دانشگاه پیام نورتوسعه کیفی است و این دانشگاه موازنه کیفیت و کمیت را در اولویت برنامه های خود قرار داده است .
وی  از رونمایی یادمان 25 سال تلاش و بالندگی دانشگاه پیام نور در مراسم اختتامیه  اجلاس روسای  مراکز دانشگاه پیام نور خبر داد.
دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی  نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از اینکه اجلاس روسای دانشگاه پیام نور در استان تبریز برگزار می شود امادگی استانداری را برای برگزاری اجلاس روسای  دانشگاه پیام نور به صورت سالانه  در این استان اعلام کرد.
وی با تاکید بر  دادن ارزش افزوده  به دارایی های دانشگاه گفت : استانداری اذربایجان شرقی از هر طرح و پروژه در آمدزای اعضای هیئت علمی حمایت می کند و اعضای هیئت علمی نیز  باید به فکر تولید  ثروت باشند.
دکتر جبارزاده تصریح کرد: تشکیل اداره ای برای تامین منابع مالی باید در الویت کار سازمان ها و نهاد های دولتی قرار گیرد.و دانشگاه پیام نور نیز با دارا بودن اعضای هیئت علمی فرهیخته  می تواند در راستای طرح و پروژه های در آمد زا موثر باشد.