یازدهمین نشست شورای همکاری و توسعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی شهرستان بناب در دانشگاه بناب برگزارشد

۱۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۸ کد : ۱۶۹۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۶۶
یازدهمین نشست شورای همکاری و توسعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی شهرستان بناب با حضور نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه بناب ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، رییس دانشگاه پ...
یازدهمین نشست شورای همکاری و توسعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی شهرستان بناب با حضور نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه بناب ، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، رییس دانشگاه پیام نور مرکز بناب و اعضای شورای همکاری و توسعه دانشگاه ها در محل دانشگاه بناب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان بناب به ارائه گزارش عملکرد در سال تحصیلی جدید پرداختند و در ادامه در خصوص نحوه اجرا و میزبانی چهارمین دوره همایش بین المللی دانشجویان بنابی داخل و خارج کشور تصمیم گیری شد.
همچنین در این جلسه، رییس دانشگاه بناب در خصوص‌اقدامات انجام شده توسط دانشگاه بناب برای سایت جدید40 هکتاری این دانشگاه، توضیحاتی ارائه کرد وسپس مدیر فنی شرکت اثر به بیان کارهای انجام شده در طی 7 ماه گذشته برای طراحی نقشه جامع و نقشه ساختمانی کلاس ها و کتابخانه مرکزی و مسجد دانشگاه پرداخت .
در پایان مقرر شد نظرات ارائه شده توسط اعضای شورای همکاری و توسعه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی شهرستان بناب در نقشه دانشگاه در نظر گرفته شود و همچنین مقرر شد اطلاع رسانی جامعی از سایت جدید در نظر گرفته شود تا همه همشهریان در جریان پروژه های عمرانی سایت جدید دانشگاه بناب قرار گیرند.

( ۱ )