کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین یاسوج با معرفی مقالات برتر به کار خود پایان داد

۱۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۶۹۳۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۰
با حضور اندیشمندان و مسئولان، مقالات برتر کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین در یاسوج معرفی شدند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که اساتیدی از دانشگاه‌های معتبر کشور از جمله دانشگاه صنعتی...
کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین یاسوج با معرفی مقالات برتر به کار خود پایان داد
با حضور اندیشمندان و مسئولان، مقالات برتر کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین در یاسوج معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که اساتیدی از دانشگاه‌های معتبر کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه خواجه‌ نصیرالدین طوسی، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه یاسوج حضور داشتند مقالات برتر معرفی شدند.
در این مراسم عبدالرضا زارع دبیر علمی کنفرانس و عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج با قدردانی از حضور مسئولان کشوری و استانی در این کنفرانس ملی اظهار کرد: تعداد 450 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارائه شد.
وی از 8 ماه تلاش همکاران خود در برگزاری این کنفرانس ملی خبر داد و گفت: سطح این کنفرانس بسیار بالا بود و به اذعان همه شرکت‌کنندگان و به خصوص اساتید بزرگ دانشگاه‌های کشور یکی از بهترین دوره‌ها در کل چهار دوره برگزاری به شمار می‌رفت.
زارع، حضور معاون وزیر علوم و استاندار کهگیلویه و بویراحمد و سایر مسئولان اجرایی و حمایت شرکت‌های تولیدی مرتبط را از مهم‌ترین شاخصه‌های برگزاری این کنفرانس ملی برشمرد.
دبیر علمی کنفرانس مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران بیان کرد: دستاوردهای خوبی نیز عاید استان شد و دانشجویان عمران با آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه به خوبی آشنا شدند.
گفتنی است هیئت داوران در این کنفرانس ملی در معرفی مقالات برتر به دلیل نزدیکی نمره‌های کسب شده کسی را حائز مقام اول تشخیص نداد و سه مقاله توانستند بدون کسب رتبه‌های اول و دوم و سوم به نام‌های اسماعیل محمدیان، سوده اکبرپور و علیرضا مظفر تنها به عنوان نفرات برتر شناخته شوند.
همچنین در این کنفرانس از برخی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های مختلف کشور تقدیر به شد.