کنفرانس بین المللی پیامدهای جغرافیایی و زیست محیطی وضعیت دریاچه ارومیه در دانشگاه تبریز برگزار می شود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۵ کد : ۱۶۹۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۸
کنفرانس بین المللی پیامدهای جغرافیایی و زیست محیطی وضعیت دریاچه ارومیه ۲۷ و ۲۸ مهرماه سال جاری در دانشگاه تبریز برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، دکتر شهرام روستایی رئیس دانشکده جغر...
کنفرانس بین المللی پیامدهای جغرافیایی و زیست محیطی وضعیت دریاچه ارومیه ۲۷ و ۲۸ مهرماه سال جاری در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، دکتر شهرام روستایی رئیس دانشکده جغرافیا و برنامه ریزی دانشگاه تبریز و دبیر این کنفرانس در این ارتباط گفت: این کنفرانس در پنج محور اصلی طبیعی و زیست محیطی، فضایی و کالبدی، اجتماعی-اقتصادی، فناوری های نوین، ژئوپولیتیک برگزار می شود 
وی در ادامه افزود: علاقه مندان برای ارسال مقالات تا ۱۵ شهریورماه سال جاری فرصت دارند مقالات خود را به دبیرخانه این کنفرانس واقع در دانشکده جغرافیایی و برنامه ریزی دانشگاه تبریز و یا به آدرس اینترنتی http://iculc2016.ir/fa/index.php ارسال کنند.
دکتر روستایی  ارائه آخرین یافته های داخلی و بین المللی برگرفته از پژوهش ها و تحقیقات کاربردی در خصوص وضعیت بحرانی و پیامدهای زیست محیطی بحران دریاچه ارومیه را از جمله اهداف این کنفرانس اعلام و خاطر نشان کرد : طبق هماهنگی های به عمل آمده چندین سخنران کلیدی از جمله دکتر معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست و سخنرانانی نیز از  دیگر کشورهای مختلف جهان از جمله ایتالیا، استرالیا، اتریش، آمریکا و ...  به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
گفتنی است دکتر محمدرضا پورمحمدی؛ رئیس کنفرانس، دکتر شهرام روستایی؛ دبیر، دکتر علی‌محمدخورشیددوست؛ دبیر علمی، دکتر شهریور روستایی؛ دبیر اجرایی و دکتر اکبر اصغری زمانی؛ دبیر هماهنگی این کنفرانس را برعهده دارند.