کلینیک صنعت ، معدن و تجارت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان افتتاح شد

۱۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۷ کد : ۱۶۸۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۰
مراسم افتتاح کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با حضور فرماندار آذرشهر، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، اعضای شورای دانشگاه ، مدیرعامل و معاونان شرکت شهرک های صنعتی استان  ...
کلینیک صنعت ، معدن و تجارت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان افتتاح شد
مراسم افتتاح کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با حضور فرماندار آذرشهر، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، اعضای شورای دانشگاه ، مدیرعامل و معاونان شرکت شهرک های صنعتی استان  ، اعضای هیئت امنای شهرک صنعتی شهید سلیمی و جمعی از مدیران صنایع فعال در این شهرک برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در این مراسم گفت: تحولات بسیار سریع در حوزه صنعت و معدن، توجه به صنایع دانش بنیان و فناوری های نوین را ضروری ساخته است و در این راستا، نهادهایی همچون کلینیک صنعت، معدن و تجارت نقش راهبردی و تاثیرگذاری را ایفا می کند .کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه شامل گروه های تخصصی متنوعی بوده و در زمینه‌ امور زیر بنایی، صنعت،‌ معدن وتجارت با ارایه راهکارهای مناسب و کار آمد نسبت به رفع مشکلات و معضلات صنایع  اقدام می کند.
 دکتر عجمی در ادامه  افزود : این مهم، با ایجاد شبکه ای نظام مند که در آن، علاوه بر اساتید، صنعتگران و شرکت های حقوقی متخصص نیز به عضویت درآمده اند، شکل گرفته و همگی آنها در کنار هم و به صورت گروهی، در راستای تعالی صنعت گام برمی دارند.
وی گفت : این کلینیک با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی و به منظور ایجاد ارتباط سازنده و مشاور محور و تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه، در محل مجتمع خدمات فناوری شهرک صنعتی شهید سلیمی با رسالت ارائه مشاوره تخصصی در حوزه‌هـای مختلف زیر بنایی و صنعتی جهت رفع مشکلات و معضلات صنایع با استفاده از مجموعه اعضای مشاور خود شامل اساتید برجسته دانشگاهی و متخصصین تراز اول راه اندازی شد.
گفتنی است ، فرماندار آذرشهر نیز در این مراسم ضمن استقبال از این اقدام دانشگاه شهید مدنی آذبایجان ، وجود شهرک صنعتی شهید سلیمی واین دانشگاه را نقطه قوت و پتانسیل بالایی برای منطقه برشمرد.