کلنگ زنی ساخت و توسعه خوابگاه دانشجویی دانشجویان دختر پژوهشگاه مواد و انرژی

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۶:۵۵ کد : ۱۶۸۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۰۰
مراسم کلنگ زنی ساخت و توسعه خوابگاه دانشجویی دانشجویان دختر پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکترسیدمحمدمهدی هادوی رئیس این پژوهشگاه، معاونان، اعضای هیئت علمی و جمعی از خیرین برگزار شد. به گزارش روابط ع...
مراسم کلنگ زنی ساخت و توسعه خوابگاه دانشجویی دانشجویان دختر پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکترسیدمحمدمهدی هادوی رئیس این پژوهشگاه، معاونان، اعضای هیئت علمی و جمعی از خیرین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر هادوی در این مراسم اظهار داشت: ما در پژوهشگاه مصمم هستیم دانشجویانی با بار علمی و فنی  بالا داشته باشیم که در حد اعلا بتوانند به شایستگی به کشور خدمت کنند .
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های دانشجویان در بحث آموزش و پژوهش، کمبود فضای مناسب رفاهی است، افزود: یکی از بحث های مهم ،بحث آموزشی و پژوهشی است اما در کنار آموزش و پژوهش، مسئله خوابگاه دغدغه ای است که دانشجویان جهت ارتقا سطح دانش و پژوهش خود دارند چرا که بر عملکرد دانشجویان و آرامش¬خاطر آنان تاثیر بسزایی دارد.
رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی گفت: اعتبارات این خوابگاه توسط استادان پژوهشگاه مواد و انرژی تامین شده که این اقدام برای اولین بار در کشور انجام می شود و  امید است سبب ترغیب دیگر افراد برای انجام چنین پروژه¬هایی باشد.
دکتر هادوی همچنین به ساخت خوابگاه پسران و متاهلان اشاره کرد و گفت: این پروژه¬ها نیز در دستور کار قرار دارد .
گفتنی است، این خوابگاه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال و به مساحت 475 متر مربع ،11اتاق ،2 آشپزخانه عمومی،6حمام و سه فضای لابی جهت استفاده دانشجویان دختر در نظر گرفته شده  است.