کسب مقام سوم مسابقات ریخته‌گری دانشجویان کشور توسط انجمن علمی مواد دانشگاه حکیم سبزواری

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۸ کد : ۱۶۸۵۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۰
انجمن علمی مواد دانشگاه حکیم سبزواری، مقام سوم مسابقات ریخته‌گری دانشجویان سراسر کشور را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محمد ابراهیم رحیم زاده مدیر فرهنگی دانشگاه حکیم سبزواری اظهار داشت: ...
انجمن علمی مواد دانشگاه حکیم سبزواری، مقام سوم مسابقات ریخته‌گری دانشجویان سراسر کشور را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محمد ابراهیم رحیم زاده مدیر فرهنگی دانشگاه حکیم سبزواری اظهار داشت: انجمن علمی مواد دانشگاه حکیم سبزواری در چهارمین دوره مسابقات سراسری ریخته‌گری دانشجویان کشور که به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، در بخش ریخته‌گری توانست عنوان سوم را کسب کند.
وی افزود: این مسابقات با هدف آشناکردن دانشجویان با مهارت‌های کاربردی و عملی در دو بخش ریخته گری و انجماد برگزار شد و در این دوره از رقابت‌ها  ۲۵ تیم در بخش ریخته گری و ۱۳ تیم در بخش انجماد از ۲۲ دانشگاه کشور شرکت داشتند.
رحیم زاده ادامه داد:  تیم انجمن مواد دانشگاه حکیم سبزواری پس از دو روز رقابت فشرده و نزدیک توانست در بخش انجماد عنوان سوم این رقابت‌ها را کسب کند.
وی با بیان اینکه آشنایی بیشتر دانشجویان با جنبه‌های علمی و عملی دانش ریخته گری و ایجاد انگیزه و تقویت روحیه کار گروهی در میان دانشجویان از جمله اهداف این رقابت‌هاست، تصریح کرد: بدون تردید این مسابقات زمینه ای مناسب جهت بروز  توانایی ها و نشان دادن پتانسیل دانشگاه و  محل خوبی  برای ارتباط  دانشگاه و دانشجویان  با صنایع جهت ورود به بازار کار است.