کسب جایزه علمی دکتر کاردان توسط دانشجوی دانشگاه شهید چمران

۱۶ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۷ کد : ۱۶۷۶۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۳
پایان نامه طاهره بهمنی دانشجوی دکترای رشته فلسفه تعلیم و تربیت با موضوع "بررسی ایده استقال اخلاقی به عنوان یک هدف تربیتی" موفق به کسب عنوان پایان نامه برتر دانشجویی در پنجمین جایزه علمی دکتر کاردان ...
پایان نامه طاهره بهمنی دانشجوی دکترای رشته فلسفه تعلیم و تربیت با موضوع "بررسی ایده استقال اخلاقی به عنوان یک هدف تربیتی" موفق به کسب عنوان پایان نامه برتر دانشجویی در پنجمین جایزه علمی دکتر کاردان شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، پایان نامه طاهره بهمنی به راهنمایی دکتر مسعود صفایی مقدم و دکتر محمد جعفر پاک سرشت و مشاوره دکتر سید منصور مرعشی نگاشته شده است.
بر پایه این گزارش، موسسه روان‌شناسی و علوم تربیتی دکتر کاردان (دانشگاه تهران) با همکاری سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی و انجمن روان‌شناسی اجتماعی ایران در حمایت از پژوهش‌های نوآورانه در حوزه‌های علوم تربیتی و روان‌شناسی، جایزه سالانه‌ای تحت عنوان «جایزه علمی استاد دکتر کاردان» را به رساله‌های برگزیده دانش پژوهان مقطع دکتری در رشته‌های علوم تربیتی و روان شناسی اهدا می‌کند.
دکتر علی‌محمد کاردان، استاد ممتاز دانشگاه تهران و چهره ماندگار رشته تعلیم و تربیت، دی ماه 86 در هشتاد سالگی دارفانی را وداع گفت. وی از شاگردان ایرانی «ژان پیاژه» و از بنیان‌گذاران دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی در دانشگاه تهران و بنیان‌گذار رشته روان‌شناسی اجتماعی در ایران بود.
 

( ۶ )