کسب جایزه بنیاد ملی نخبگان توسط دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۷ کد : ۱۶۷۶۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۷
دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب "جایزه دکتر کاظمی آشتیانی" از سوی بنیاد ملی نخبگان شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سعید حسنی دانش‌آموخته مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای ...
دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب "جایزه دکتر کاظمی آشتیانی" از سوی بنیاد ملی نخبگان شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سعید حسنی دانش‌آموخته مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای رشته مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان، از سوی بنیاد ملی نخبگان به عنوان دانش‌آموختة برتر دانشگاهی معرفی و مشمول دریافت جایزه "دکتر کاظمی آشتیانی" شد.
بر پایه این گزارش، رساله دکتری این دانش آموخته نمونه دانشگاه صنعتی اصفهان که با عنوان "بررسی و ارزیابی استحاله‌های فازی ورق‌های نازک آلیاژهای مغناطیسی" با راهنمایی دکتر مرتضی شمعانیان و دکتر علی شفیعی از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان و به مشاوره پروفسور جرزی اسپونار از دانشگاه ساسکاچوان کانادا به انجام رسیده، انتشار 7 مقاله ISI و یک مقاله کنفرانس داخلی را در بر داشته است.
همچنین اختراع ثبت شده حاصل از این رساله دکتری، در جشنواره کویر بنیاد ملی نخبگان در سال 1394، بعنوان اختراع برگزیده انتخاب و مشمول کسب حمایت‌های این بنیاد قرار گرفت.
گفتنی است دکتر سعید حسنی فارغ‌التحصیل دکترای مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان، مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه را با کسب رتبه اول به پایان رساند و در مقطع دکترا نیز به صورت بدون آزمون پذیرفته شده بود.
 

( ۳ )