دیدار معاون فرهنگی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با سرپرست دانشگاه زابل

۱۶ دی ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۸ کد : ۱۶۶۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۵
سرهنگ اکبری معاون فرهنگی قرارگاه قدس جنوب شرق و دکتر بهلولی سرپرست دانشگاه زابل دیدار و گفتگو کردند به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، دکتر بهلولی سرپرست دانشگاه زابل  در این دیدار ، گزا...
 دیدار معاون فرهنگی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با سرپرست دانشگاه زابل
سرهنگ اکبری معاون فرهنگی قرارگاه قدس جنوب شرق و دکتر بهلولی سرپرست دانشگاه زابل دیدار و گفتگو کردند 
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، دکتر بهلولی سرپرست دانشگاه زابل  در این دیدار ، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته و سیاست های نوین دانشگاه زابل مبتنی بر رفع مشکلات مردم را ارایه  کرد.
وی با اشاره به ایجاد اتاق های فکر و کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف علمی، حرکت دانشگاه زابل  را در جهت بسترسازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی مبتنی بر دانش دانست.
دکتر بهلولی ضمن تاکید بر اینکه اهداف علمی و پژوهشی با مدیریت جهادی محقق می شود، آمادگی کامل دانشگاه زابل را جهت مشارکت علمی در پروژه های در دست اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه و اجرای پروژه های مشترک اعلام  کرد. 
همچنین  در  این دیدار سرهنگ اکبری با تبریک انتصاب  دکتر بهلولی به سرپرستی دانشگاه زابل ، با اشاره به جایگاه علم و پژوهش در تعالی جوامع  بشری، بر نقش دانشگاه زابل در توسعه پایدار منطقه تاکید  کرد.
وی  ضمن برشمردن فعالیت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه به ویژه در حوزه سلامت،  بر رسالت محرومیت زدایی سپاه اشاره  و تاکید کرد :  دانشگاههای منطقه به ویژه دانشگاه زابل با دارا بودن توانمندی و دیدگاه های علمی می توانند در پیشرفت پروژه های در دست اقدام سپاه مشارکت و نقش موثری داشته باشد.


( ۱ )