کارگاه آموزشی کار گروهی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد

۱۷ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۲ کد : ۱۶۶۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۴
با همکاری مرکز فنی و حرفه ای و دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان کارگاه آموزشی کار گروهی ویژه روسا و معاونان ادارات شهرستان در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت ...
با همکاری مرکز فنی و حرفه ای و دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان کارگاه آموزشی کار گروهی ویژه روسا و معاونان ادارات شهرستان در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این کارگاه  در قالب دانش افزایی مدیریت اداری و با هدف تقویت فرهنگ روحیه کار تیمی ،شیوه صحیح پیاده سازی و پیشبرد اهداف سازمانی برگزار شد.
در این کارگاه مهندس عدالت  رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان ،کار گروهی را از نیازهای اساسی جامعه امروز بر شمرد و خواستارآن شد که ادارات شهرستان در این زمینه پیشرو و الگو باشند.
وی گام نخست در رسیدن به کار گروهی خوب را تقسیم کار عنوان کرد و ایجاد و تقویت مداوم انگیزه در بین کارکنان سازمان را ضروری دانست  و  آن را مهم ترین نقش در تداوم و انسجام یک تیم دانست.
در ادامه دکتر صالحی ویسی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان و مدرس کارگاه با بیان ریشه های اساسی دین مبین اسلام در قرآن و احادیث با پخش کلیپ های آموزشی کار تیمی را نیاز جامعه و به ویژه شهرستان بهبهان عنوان کرد.
وی با تعاریف مختلف از کار تیمی ، به مثال‌های عملیاتی از این موضوع  در دنیای امروز برای حضار پرداخت و به بیان تفاوت‌های کار گروهی و کار تیمی اشاره کرد و با بیان برخی مشکلات سطح شهر و مثال های عینی از آن ها با حضار به بحث و تبادل نظر پرداخت.
دکتر صالحی ویسی همچنین به راه اندازی مرکز جوار دانشگاهی اشاره کرد و  در پایان کارگاه  بازدیدی از بخش‌های مختلف این مرکز انجام شد.
وی به برنامه ریزی جهت آموزش فنی حرفه ای به میزان 8500 نفر ساعت تا پایان سال در این مرکز اشاره کرد که در استان و جنوب کشور در حال الگو شدن است و ابراز امیدواری کرد مدیران ادارات از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه جهت توسعه شهری و ادارات استفاده کنند و مقرر شد ادارات فرصت‌های موجود را جهت توسعه بخش‌های خود از طریق دانشگاه پیگیری کنند.
گفتنی است به شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی گواهی فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد.