کارگاه آموزشی ملی «تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک»برگزار می شود

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۶۶۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۸
به همت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ، کارگاه آموزشی ملی «تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک» درتاریخ 6 تا 10 مهرماه سال جاری درمحل پژوهشگ...
به همت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ، کارگاه آموزشی ملی «تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه‌ها، مؤسسات  تحقیقاتی و صنایع کوچک»  درتاریخ 6 تا 10 مهرماه سال جاری درمحل پژوهشگاه استاندارد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با همکاری پژوهشگاه استاندارد، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، کمیسیون علوم و فناوری برای توسعۀ پایدارجنوب COMSATS و سازمان اسلامی آموزشی، علمی و فرهنگی ISESCO این کارگاه آموزشی ملی را برگزار می‌کند.
 همچنین متخصصین، محققین، کارشناسان فنی، مهندسین بخش خدمات شاغل درمؤسسات علمی و تحقیقاتی مختلف، آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و صنایع ایران می‌توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.
از اهداف عمده برگزاری این کارگاه، توانمند کردن کشورهای اسلامی درامر دستیابی به استقلال فنی در استقرار تعمیرات و امکانات نگهداری و همچنین کاهش وابستگی فنی به متخصصین خارجی است. 
 در این کارگاه آموزشی 5 روزه به مسائل و مشکلات مربوط به نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک پرداخته می‌شود.
کارگاه تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی در دانشگاه‌ها، مؤسسات تحقیقاتی و صنایع کوچک  دارای سخنرانی‌های پویا و آموزش عملی است.
همچنین علاوه بر حضور ناظرین بین‌المللی، 2 متخصص از کشور پاکستان جهت بروزرسانی مهارت‌های شرکت‌کنندگان و افزایش توانمندی‌های آنان دربخش تعمیر، نگهداری و عیب‌یابی تجهیزات مهم آزمایشگاهی درمراکز ذیربط آموزش‌های لازم را به‌ صورت عملی ارائه می‌دهند.
درپایان دوره‌ آموزشی به شرکت کنندگان، گواهی‌نامه معتبر بین‌المللی اعطا خواهد شد.
گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبگاه برگزارکنندگان ملی این کارگاه به آدرس اینترنتی http://www.irost.org/http://www.training.standard.ac.ir/http://www.irantvto.ir/r-bajoulvand@yahoo.com
مراجعه و یا با تلفن  32544433-026 تماس بگیرند .