کارگاه آموزشی روش و مدیریت تحقیق از سوی پارک علم و فناوری یزد برگزار شد

۲۳ تیر ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۴ کد : ۱۶۶۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۵
کارگاه آموزشی روش و مدیریت تحقیق (آشنایی با خدمات فناوری و تجاری سازی تحقیقات) با هدف ایجاد تعامل بین دو نهاد علمی کشور و دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هیئت علمی دانشگاه، از سوی پارک علم و فناوری ...
کارگاه آموزشی روش و مدیریت تحقیق (آشنایی با خدمات فناوری و تجاری سازی تحقیقات) با هدف ایجاد تعامل بین دو نهاد علمی کشور و دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هیئت علمی دانشگاه، از سوی پارک علم و فناوری استان یزد، در این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمدرضا فقیه خراسانی عضو هیئت علمی دانشگاه یزد و معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد اظهار داشت: این کارگاه در جهت دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هیئت علمی این دانشگاه و شناساندن پارک علم و فناوری به آن‌ها برگزار می‌شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با برگزاری چنین دوره‌هایی، تعامل بین این دو نهاد علمی کشور روز به روز بیشتر شده و نتایج این تعاملات به پیشرفت استان و کشور کمک کند.
دکتر فقیه خراسانی افزود: این دوره آموزشی سه‌روزه برای نزدیک شدن پارک علم و فناوری یزد و دانشگاه و با همکاری معاونت ارزیابی دانشگاه یزد درحال برگزاری است.
وی اظهار داشت: این کارگاه مشتمل بر ارائه مطالبی همچون تاریخچه کارآفرینی و مدل‌های نوآوری، معرفی زنجیره ایده تا محصول، آشنایی با قوانین دانش‌بنیان و بهره‌مندی از مزایای قانونی آن، آشنایی با خدمات صندوق‌های توسعه فناوری در کشور است.