کارشناس روابط عمومی دانشگاه شاهرود نویسنده برتر شهرستان شناخته شد

۲۵ آبان ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۶۵۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۸
مراسم تقدیر از نویسندگان و مؤلفان برتر شهرستان شاهرود همزمان با هفته کتاب، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم که به همت اداره ارشاد و انجمن اهل...
مراسم تقدیر از نویسندگان و مؤلفان برتر شهرستان شاهرود همزمان با هفته کتاب، در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم که به همت اداره ارشاد و انجمن اهل قلم شهرستان شاهرود با حضور معاون استاندار و فرماندار شاهرود، امام جمعه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان، علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، نویسندگان و اهل قلم برگزار شد، خادمان فرهنگ مکتوب، نویسندگان، ناشران تجلیل شدند و از حسن شهنما کارشناس روابط عمومی دانشگاه شاهرود به دلیل تألیف و انتشار 15 عنوان کتاب نفیس در حوزه گردشگری و معرفی شهرستان تقدیر شد.
درادامه این مراسم ازآثار 5 نویسنده شاهرودی رونمایی شد و انتشارات چهل میقات شاهرود مورد تقدیر قرارگرفت و از چندین کتاب فروشی نیز تجلیل به عمل آمد.
همچنین دراین مراسم ازخانواده شادروان استادعلی مغانی شاعر گویش شاهرودی که اوایل آبان امسال دارفانی را وداع کرد، تقدیر شد.